רגע… החלפת ירך זה בכל זאת משהו שצריך לחשוב עליו. בדיוק כאן החשיבות העצומה של התייעצות עם מומחה מנוסה שיכול לזהות מה הבעיה בדיוק אצלך, כמה החלפת ירך היא הפתרון עבורך ואיך ניתן להתכונן אילה ככה שההחלמה תהיה הכי קצרה והכי קלה שאפשר.

עם כאב כמו שלך מובן לגמרי למה החלטת לברר על החלפת ברך. טבעי גם שהדיבורים על הרובוט הגיעו אליך ושיש לך לא מעט סימני שאלה. בטח שכל אחד רוצה ניתוח הכי מדוייק והכי טכנולוגי. אבל מה עם המגע האנושי?
האם רובוט יכול לזהות את הצרכים המיוחדים שלי?
האם רובוט יתייחס אלי כמו בן אדם?
אז מה עושים אם רוצים מצד אחד הליך בטכנולוגיה חדשנית ומצד שני ליווי אנושי שרואה את האדם שבך?
אם השאלות האלה מטרידות אותך זה סימן טוב. מגיע לך מומחה ששם את האדם במרכז ומשתמש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר.

פבלו אונר חודש לאחר ניתוח משולב רובוט

גלו האם אתם צריכים מנתח עם רובוט

אין צורך להתלבט בין רובוט לרופא אנושי, התשובה הנכונה היא שילוב בין אורתופד מקצועי שיבין יחד איתך אם יש בכלל צורך בניתוח וצורך בשימוש ברובוט! לשיחת ייעוץ אישית השאר/י פרטים

מקבץ סרטוני מטופלים

המלצה ממטופלת מרוצה

דר רובין היקר, ביום שהכרנו אותך חיינו השתנו, אתחיל בכך שקיבלת אותנו בסבר פנים יפות, בהכלה, והרבה הבנה. הסברת לנו את כל התהליך בצורה מפורטת והכי חשוב שהכנסת אופטימיות לחייה של אמא שלי, מה שכבר אין ספור רופאים פשוט ויתרו עליו. אמא עברה אצלך ניתוח להחלפת מפרך הברך, שהתה לילה אחד בבית החולים רפאל (מבחינתנו היה בית מלון) וחזרה הביתה, לא אגיד שלא סבלה מכאב אך הוא מתגמד לעומת הכאבים שהיו קודם לכן, תמיד היית נכון לעזור ולסייע באמצעות הטלפון גם לאחר הניתוח. כרגע עברו חודשים מהניתוח, אימי עדין נמצאת בתהליך השיקום המשלב פיזוטרפיה ותרגילים, משתדלת לעשות הכול על מנת לחזור ללכת בצורה תקינה, אך תפקודה גבוהה לאין שיעור מהיום בו הגיעה אלייך. אז תודה ענקית על היחס, על ההומור, על המקצועיות ועצם היותך שליח טוב לאימי ולנו המשפחה, מודים לך וממליצים לכולם עליך! תודה רבה על הכל, מעריכים מאד
סתיו ומשפחת אהובה בן ישי.

שאלות ותשובות

אני, לצידי יהודית, מתאמת הניתוחים בעלת ניסיון של מעל ל-10 שנה מול אלפי מטופלים, צוות בית החולים בו אני מנתח, הרופאים והאחיות הם מהטובים בארץ ויש להם ניסיון מיוחד בהחלפות מפרקים.
יש לי מרפאות בירושלים, ראשון לציון וברעננה.
רק אני מבצע את כל הניתוחים בסיוע הצוות המקצועי שלי.
בידיים שלי ניתוח החלפת ברך אורך בין 50 דקות לשעה ועשרה בניתוח ללא רובוט. אני מבצע כמעט את כל הניתוחים בעזרת רובוט מה שמוסיף עוד כ 20 דקות לניתוח.
ההליכה לאחר הניתוח אפשרית בתוך מספר שעות. אפשר לעלות ולרדת קומת מדרגות ביום שלאחר הניתוח. לא בקלות אבל אפשר. הליכה מחוץ לבית אפשרית בד"כ בקטנה לאחר שבוע וחזרה לטיולים לרוב בתוך שישה שבועות עד שלושה חודשים. כמובן שלכל אחד מאפיינים אחרים וכדי לדעת מה צפוי אצלך נדרשת היכרות עם הנתונים שלך.
ציפוי המפרק החדש עשוי מפלדת אל חלד (סגסוגת ונדניום קובאלט כרום). בין הציפוי של הירך לזה של השוק יש מתאם מפלסטיק (פוליאתילן).
כמעט תמיד הניתוח נעשה בהרדמה אזורית מהמותנים ומטה בדומה להרדמה של יולדת. בנוסף ניתן חומר מטשטש כך שלא מרגישים, לא שומעים ולא רואים דבר במהלך הניתוח.

© 2023 כל הזכויות שמורות לד”ר אמיר רובין

עוצב ע”י B1 Creative

שלום ותודה על פנייתך

כאן ד"ר אמיר רובין, מומחה בהחלפת מפרק ברך ומפרק ירך, אורתופד ראשי של מכבי שירותי בריאות ומרצה בבי"ס לרפואה באונ' תל אביב. 
אני מאמין שרופא טוב הוא רופא שעליו אומרים שהוא לא סתם מנתח ולא מנתח סתם. 
 אני מניח שסבל וכאבים הם חלק בלתי נפרד מההתנהלות היומית שלך, ושמפרק הירך או הברך הגיעו למצב בו ניתוח עומד על הפרק. 
התפקיד שלי כרופא, הוא  לתת לך את הידע המקיף ביותר כדי שתוכל להגיע להחלטה הנכונה לך.
בדיוק באותו אופן, אם החלטת לעבור את הניתוח, התפקיד שלי כמנתח הוא לעזור לך להגיע אליו הכי מוכן שאתה יכול, לנתח בדרך שתביא להחלמה הטובה ביותר ולתת לך את הכלים המקיפים ביותר להשתקם בצורה הטובה ביותר לאחר הניתוח.
 
החוברת שהכנתי במיוחד עבורך, מכילה את העקרונות הכללים על הדרך להחליט אם ניתוח הוא הבחירה הנכונה עבורך.  אם ברצונך לדעת יותR על התאמת הניתוח למצב שלך אפשר לתאם איתי פגישת ייעוץ בירושלים, בראשון לציון או ברעננה דרך הדוא"ל הזה. 
 

מאחל בריאות ואושר
ד"ר אמיר רובין

Call Now Button