אם הקורנה עצרה את הטיפול שלכם במפרק הירך או הברך קראו את זה!

אם הקורנה עצרה את הטיפול שלכם במפרק הירך או הברך קראו את זה!

אז סוף סוף החלטתם לעשות משהו עם כאב מפרק הירך או הברך שלכם ובחרתם לבחון את הרעיון של החלפת מפרק. ואז… בום! הקורנה שיבשה את הכל.

כעת בימי הקורונה עם החשש המוצדק להחשף לקהל גדול שגודש את המרפאות, לא חייבים לקחת סיכון. כדי לאפשר לכם לקבל ייעוץ מעמיק בנוגע לניתוח פתחתי מרפאה טלפונית שבה ניתן יהיה באמצעות שיחת וידאו להעריך את מצבכם ולעזור לכם להחליט אם ניתוח החלפת מפרק הוא הפתרון עבורכם.

בנוסף עבור מי שעולה צורך בבדיקה פיזית אני מפעיל מרפאה בירושלים ומרפאה בתל אביב בה לא פוגשים אדם נוסף פרט אלי. לא מטופלים נוספים בחדר ההמתנה ולא מזכירה.

את ניתוחי החלפת המפרק אני מבצע בבית חולים מתקדם אבל קטן מאוד. ברגע נתון בכל בית החולים לא שוהים יותר מ 30 מטופלים ובני משפחה ורוב המטופלים שוהים בחדר משלהם ללא מגע עם מטופלים או בני משפחה אחרים. השיחרור לאחר הניתוח הוא באותו יום או למחרת בבוקר.

לקביעת תור למרפאה הטלפונית של ד”ר אמיר רובין לחץ כאן.

תמונה

ד"ר אמיר רובין

מומחה להחלפת מפרקים ולשיקום מואץ

לפגישת ייעוץ עם
ד"ר אמיר רובין

מומחה להחלפת מפרקים

בשיטת ההחלמה המואצת.
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

להחלפת ברך והחלפת ירך צריך מנתח מקצועי ומנוסה

לך מגיע מומחה להחלפת מפרקים שגם יקשיב ויסביר לך בסבלנות את כל מה שצריך לדעת כדי לחזור לאיכות החיים מהר יותר ובקלות רבה יותר

ד״ר אמיר רובין
מומחה להחלפת מפרקים ולשיקום מואץ
מומחה לברכיים
לפגישת ייעוץ עם ד"ר אמיר רובין מומחה בהחלפת מפרקים בשיטת ההחלמה המואצת צרו קשר:

© 2018 כל הזכויות שמורות לד”ר אמיר רובין

עוצב ע”י Shine On Creative

שלום ותודה על פנייתך

כאן ד”ר אמיר רובין, מומחה בהחלפת מפרק ברך ומפרק ירך, אורתופד ראשי של מכבי שירותי בריאות ומרצה בבי”ס לרפואה באונ’ תל אביב. 
אני מאמין שרופא טוב הוא רופא שעליו אומרים שהוא לא סתם מנתח ולא מנתח סתם. 
 אני מניח שסבל וכאבים הם חלק בלתי נפרד מההתנהלות היומית שלך, ושמפרק הירך או הברך הגיעו למצב בו ניתוח עומד על הפרק. 
התפקיד שלי כרופא, הוא  לתת לך את הידע המקיף ביותר כדי שתוכל להגיע להחלטה הנכונה לך.
בדיוק באותו אופן, אם החלטת לעבור את הניתוח, התפקיד שלי כמנתח הוא לעזור לך להגיע אליו הכי מוכן שאתה יכול, לנתח בדרך שתביא להחלמה הטובה ביותר ולתת לך את הכלים המקיפים ביותר להשתקם בצורה הטובה ביותר לאחר הניתוח.
 
החוברת שהכנתי במיוחד עבורך, מכילה את העקרונות הכללים על הדרך להחליט אם ניתוח הוא הבחירה הנכונה עבורך.  אם ברצונך לדעת יותR על התאמת הניתוח למצב שלך אפשר לתאם איתי פגישת ייעוץ בירושלים, בראשון לציון או ברעננה דרך הדוא”ל הזה. 
 

מאחל בריאות ואושר
ד"ר אמיר רובין

Call Now Button